twitter/ManUtd

Rasmus Hojlund po remisie z Tottenhamem: kiedy jesteś graczem Man Utd, to zawsze mierzysz się z presją

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zremisował 2:2 w pierwszym i zarazem ostatnim styczniowym pojedynku Premier League z Tottenhamem. Jednym z najlepszych na boisku był Rasmus Hojlund, który po gwizdku kończącym mecz udzielił wywiadów.

Duński napastnik otworzył wynik spotkania kilka minut po rozpoczęciu, kiedy to uderzył bezpańską piłkę. Strzał Hojlunda był bardzo silny i nie dał szans bramkarzowi. Brał on też udział przy drugim golu Manchesteru United, kiedy to asystował on przy trafieniu Rashforda.

– Cieszę się, że mogłem mu [Marcusowi Rashfordowi] asystować. On karmił mnie podaniami przez cały czas – mówił po meczu Rasmus Hojlund.

– Jest to nieco rozczarowujące, ponieważ byliśmy dzisiaj lepszym zespołem. Tottenham jest bardzo silnym zespołem i także dobrze radzą sobie w tym sezonie.

– Kiedy tutaj przychodziłem, to wiedziałem, że będzie tutaj presja. W przyszłym miesiącu mam 21. urodziny, jestem jeszcze młodym graczem i jest wiele czasu przede mną. Kiedy jesteś zawodnikiem Manchesteru United, to musisz mierzyć się z presją.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze