manutd.com

Agent Anthony’ego Martiala: mój klient przejdzie drobną operację i zostanie w Man Utd do końca kontraktu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Agent Anthony’ego Martiala, Phillipe Lamboley w rozmowie ze Sky Sports zdementował ostatnie plotki związane z jego klientem. Zapowiedział on też, że jego podopieczny pozostanie w klubie i najpewniej przejdzie wkrótce operację.

Dzisiaj z rana (18 stycznia) media donosiły, że Martial miał zostać wyrzucony z głównej grupy treningowej przez Ten Haga. Holender miał być niezadowolony z postawy i formy napastnika. Nakazał mu indywidualne przygotowania oraz powrót do zdrowia.

Dodatkowo od kilku tygodni Francuz łączony jest z transferem do innego klubu, gdzie mógłby się odbudować. Dla Manchesteru United jest to na pewno kusząca opcja, gdyż jest to ostatni moment na sprzedanie zawodnika, którego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 roku.

Po pojawieniu się kolejnych plotek wokół Martiala zareagować postanowił agent zawodnika. Phillipe Lamboley udzielił krótkiego wywiadu Sky Sports, w którym zaprzeczył doniesieniom dziennikarzy. Ujawnił on również, że jego klient przejdzie wkrótce operację.

– Wszystko, co o nim ostatnio mówiono, jest kłamstwem. Nie został on wykluczony z głównej grupy treningowej i nie ma on problemów z trenerem [Erikiem ten Hagiem] – mówił agent Phillipe Lamboley w rozmowie ze Sky Sports.

– Anthony jest już w Manchesterze dziewiąty sezon, gdyby nie był profesjonalistą, to nie grałby tak długo dla tego klubu. Przejdzie on drobną operację przywodziciela, którą powinien przejść już pewien czas temu. To ona uniemożliwia mu powrót do pełnej sprawności, więc przejdzie ją teraz.

– Anthony nie odejdzie z klubu w tym oknie transferowym. Pozostanie on w nim do końca kontraktu w czerwcu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze