Manchester Evening News

Pep Guardiola o Berradzie: życzę mu wszystkiego najlepszego. Byliśmy bardzo szczęśliwi z jego pracy

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Omar Berrada w sobotę został ogłoszony nowym prezesem Manchesteru United, do którego przechodzi z Manchesteru City. Dziś na konferencji prasowej przed meczem “Obywateli” z Tottenhamem w czwartej rundzie Pucharu Anglii, Pep Guardiola pożegnał Berradę życząc mu powodzenia na nowej ścieżce kariery:

– Cóż, osobiście życzę mu wszystkiego najlepszego i powodzenia. Zmienił ulicę, a nie miasto. Był ważną osobą dla całej organizacji, prawą ręką dla Ferrana [Soriano]. To on sam zdecydował, że chce odejść, ale klub wciąż idzie dalej.

– Klub znajdzie odpowiednią drogę i odpowiednią osobę do pójścia dalej. Musi ona robić to, co robił [Berrada]. Osobiście życzę mu jak najlepiej. Staramy się zatrzymywać tutaj najlepszych ludzi, ale takie rzeczy po prostu czasami się zdarzają.

– Przyszedłem tu kilka lat temu, a szczególnie w tym budynku, do którego przychodzę tylko z okazji konferencji prasowych, to szczerze mówiąc, nie jestem w stanie rozpoznać choćby jednej twarzy.

– Ludzie czasami zmieniają wiele i się przenoszą. Nowe stanowiska, nowi ludzie. Klub był bardzo szczęśliwy z pracy Omara, ale to on sam zdecydował się odejść. Wszystkiego najlepszego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze