manutd.com

Erik ten Hag: Altay Bayindir zadebiutuje w meczu z Newport County

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag zapowiedział, że w pucharowym pojedynku z Newport County zadebiutuje kolejny zawodnik pierwszego zespołu. Po ponad pół roku od transferu możliwości zadebiutowania dostąpi bramkarz Altay Bayindir.

Turecki bramkarz przeniósł się latem do Manchesteru United z Fenerbahce, lecz dotychczas nie otrzymał on szansy w oficjalnym spotkaniu, gdyż Ten Hag stawiał na Andre Onanę. W poprzednim klubie łącznie rozegrał on 145 spotkań przez cztery lata reprezentowania tamtejszych barw.

Bayindir zakontraktowany jest w Manchesterze United od ponad pół roku i w końcu otrzyma on szansę zadebiutowania w „nowym” klubie. O postawieniu na Turka poinformował na konferencji prasowej szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” Erik ten Hag.

– Będzie w bramce…. Czego możemy się po nim spodziewać? Czeka on na swoją szansę, ma bardzo wiele doświadczenia, grał w wielkim tureckim zespole i wie, jak mierzyć się z presją. Jesteśmy tego pewni. Nie możemy doczekać się już niedzieli. Altay czeka na ten mecz i będzie to jego dzień – mówił na konferencji Erik ten Hag.

– Wiecie, co jest w Fenerbahce? Presja. Poza tym klubem w samej Turcji również jest ogromna presja. Podobnie jest w kwestii drużyny narodowej. On po prostu wie, jak sobie z tym radzić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze