manutd.com

“MEN”: Manchester United może stracić Omariego Forsona

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“Manchester Evening News” donosi, że Manchester United może stracić utalentowanego napastnika, gdyż strony nie potrafią dojść do porozumienia. Mowa o Omarim Forsonie, którego kontrakt wygasa z końcem bieżącego sezonu.

Młodzieżowy reprezentant Anglii w tym sezonie w rozgrywkach młodzieżowych zaliczył osiem spotkań, w których zdobył siedem goli oraz dwie asysty. Zaliczył on też jeden mecz w seniorskim zespole, kiedy to pojawił się w doliczonym czasie gry w starciu pucharowym z Wigan Athletic.

Kontrakt 19-latka wygasa z końcem sezonu 2023/24 i jak na razie klub nie poinformował o przedłużeniu umowy napastnika. Według “Manchester Evening News” klub prowadzi zaawansowane rozmowy z obozem młodzieżowca, lecz ostatnia oferta “Czerwonych Diabłów” została odrzucona.

Rozmowy z obozem Forsona trwać mają od października, lecz mają nie iść po myśli klubu, który chciał jak najszybciej załatwić sprawę. Opóźnienia w rozmowach mogą ostatecznie skutkować wybraniem innego klubu przez młodzieżowca i przenosiny w ramach wolnego transferu latem.

“MEN” dodaje, że zawodnik akademii Manchesteru United znajdować się ma na listach życzeń kilku klubów Premier League oraz Championship. Od początku stycznia może on już rozmawiać z zainteresowanymi zespołami w celu ustalenia warunków umowy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze