twitter.com/ManUtd

Fabrizio Romano: jest porozumienie ws. Facundo Pellistriego. Erik ten Hag zdecyduje o losach wypożyczenia

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United i Granada doszły już do porozumienia w sprawie wypożyczenia Facundo Pellistriego. Jednakże jest jedna kwestia, która wstrzymuje finalizację, a jest nią sam Erik ten Hag.

Od kilkunastu dni w mediach głośno jest o odejściu Urugwajczyka na kolejne wypożyczenie. W pewnym momencie temat ucichł, gdyż kluby nie potrafiły osiągnąć porozumienia w sprawie podziału pokrycia pensji Pellistriego. Granada, która prowadzi we wyścigu o ściągnięcie skrzydłowego, oferowała zbyt małe pokrycie pensji zdaniem Manchesteru United.

29 stycznia Romano doniósł, że kluby w końcu osiągnęły porozumienie w sprawie wypożyczenia. Na chwilę obecną ma być tylko jedna rzecz, a raczej osoba, która opóźnia realizację ruchu. Decydujący głos ma mieć szkoleniowiec pierwszego zespołu Erik ten Hag.

Dopiero po daniu zielonego światła przez Holendra kluby przejdą do fazy finalizacji wypożyczenia. Oznacza to, że nadal strony wstrzymują się z podpisaniem dokumentów oraz zamówieniem testów medycznych. Przypomnijmy, że do końca okienka mało już zostało.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze