goal.com

Omar Berrada zmieni oblicze Manchesteru United? Potężne Newport pokonane – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Po przerwie zimowej do gry wrócił Manchester United, więc wrócili również Adwokaci Diabłów. Co prawda mecz z Newport nie był głównym tematem najnowszego odcinka, ale on również podsunął nam kilka wniosków przed ważniejszymi spotkaniami. Jednak najwięcej czasu antenowego poświęciliśmy Omarowi Berradzie, czyli nowemu dyrektorowi generalnemu.

„Czerwone Diabły” nie bez problemu pokonały w Pucharze Anglii Newport County. Jednym z bohaterów spotkania został Antony, który zdołał strzelić gola… prawą nogą!

– Z kim się miał przełamać Antony, jak nie z Newport? Z kim ma notować, jakieś liczby? W tym aspekcie wyglądało to już katastrofalnie, a teraz jest jedynie nieco lepiej. Trzeba brać poprawkę na jakość rywala, ale nie można odmówić mu tego, że wyróżniał się dzisiaj. Teraz musi to przełożyć na nieco poważniejszego rywala – mówił Sebastian Słabosz na łamach naszego podkastu.

Rozmawialiśmy także o Omarze Berradzie, który od lata ma pełnić funkcję dyrektora generalnego i pokładane są w nim naprawdę duże nadzieje. Ponadto tematem na ustach wszystkich kibiców, ale także naszych jest imprezowanie i chorowanie Marcusa Rashforda oraz odejście z Liverpoolu Jurgena Kloppa.

Zapraszamy do zostawienie łapki w górę i subskrypcji na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze