twitter/ManUtd

David De Gea odrzucił możliwość gry dla Nottingham Forest

Artur Siekaczyński
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem Paula Taylora z serwisu internetowego The Athletic, przedstawiciele Nottingham Forest kontaktowali się z Davidem De Geą, byłym golkiperem Manchesteru United. Ten odrzucił jednak ofertę krótkoterminowego kontraktu.

Nowy menedżer Forest Nuno Espirito Santo na początku zimowego okienka miał być zdania, że nie potrzebuje nowego bramkarza. Jednak pod koniec okienka zatrudnienie golkipera było na szczycie listy priorytetów klubu z City Ground.

Poszukując nowej „jedynki”, Nottingham zwróciło się do bezrobotnego od lipca 2023 roku Davida De Gei. Klub miał zaproponować Hiszpanowi krótkoterminową umowę, która pozwoliłaby wrócić bramkarzowi do gry w piłkę. Jednocześnie rozwiązanie to nie skazywałoby Forest na utrzymywanie kosztownego kontraktu po ewentualnym spadku do Championship. 33-latek odrzucił jednak opcję kontraktu obowiązującego do czerwca 2024 roku.

45-krotny reprezentant Hiszpanii skupia się aktualnie na rozwijaniu franczyzy e-sportowej, której jest właścicielem. Jego powrót do gry w piłkę w klubie ze szczytu wydaje się aktualnie mało prawdopodobny.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze