Donny van de Beek Eintracht Frankfurt
twitter/Eintracht

Problemy Donny’ego van de Beeka. Pomocnik nie został zgłoszony do Ligi Konferencji

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zimą Donny van de Beek poszedł na wypożyczenie do Eintrachtu Frankfurt, by regularnie grać w pierwszym zespole. Jednakże przygoda Holendra nie idzie w dobrym kierunku, gdyż nie został on zgłoszony do Ligi Konferencji.

Pomocnik w styczniowym oknie transferowym zdecydował się na zasilenie szeregów zespołu z Frankfurtu w ramach wypożyczenia. Zagrał on w trzech spotkania, gdzie nie spisał się najlepiej. Do tego ostatnie starcie z FC Koeln przesiedział na ławce rezerwowych.

Wchodzimy w drugą część sezonu, więc w europejskich pucharach czeka nas faza pucharowa. Niemiecki zespół awansował ze swojej grupy dalej i w kolejnej rundzie zmierzy się w dwumeczu z Union Saint-Gilloise. Wiemy już, że w tych spotkaniach nie zobaczymy Van de Beeka, gdyż nie został on zgłoszony do rozgrywek.

Przed odejściem na wypożyczenie w sezonie 2023/24 zagrał on tylko w dwóch oficjalny starciach Manchesteru United. Otrzymał on dwadzieścia minut we wygranym pojedynku pucharowym z Crystal Palace. Następnie wszedł on na boisko kilka dni później w przegranym ligowym meczu z „Orłami” (dwie minuty).

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze