twitter/manutd

Lisandro Martinez z podziękowaniami dla kibiców: już wkrótce ponownie pojawię się na boisku

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

W dniu wczorajszym klub podał nieciekawą dla kibiców informacje. Po badaniach okazało się, że Lisandro Martinez w meczu z West Hamem doznał kontuzji więzadła przybocznego w kolanie, która na szczęście nie będzie wymagała operacji. Argentyńczyk wczoraj wieczorem na swoich mediach społecznościowych przekazał wiadomość kibicom, którym podziękował za okazane mu przez nich wsparcie.

– Chciałbym z całego serca podziękować kibicom za ogromne wsparcie, które od nich otrzymałem. Zapewniam was, że wkrótce powrócę i będziemy walczyć razem. Zawsze zjednoczeni!

Z wiadomości klubowej dowiedzieliśmy się, że Martinez wypadnie z gry na przynajmniej osiem tygodni. To już kolejna kontuzja Lisandro, który w kwietniu 2022 roku doznał kontuzji kości śródstopia, która wykluczyła go z gry do końca zeszłego sezonu. W nowej kampanii powrócił do gry, ale we wrześniu kontuzja doznana w meczu z Sevillą ponownie dała się we znaki i 26-latek nie grał przez cztery miesiące. Po powrocie zagrał w zaledwie czterech spotkaniach, a żeby ponownie zobaczyć go na boisku, kibice będą musieli poczekać przynajmniej do kwietnia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze