manutd.com

Erik ten Hag uaktualnił sytuację kadrową. Na Aston Villę bez Wan-Bissaki?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Na przedmeczowej konferencji prasowej Erik ten Hag opowiedział o sytuacji kadrowej swojego zespołu. Istnieje możliwość, że Aaron Wan-Bissaka ominie starcie z Aston Villą. Zawodnik doznać miał urazu na sesji treningowej.

Wiemy, że w najbliższych spotkaniach nie zobaczymy Lisandro Martineza. W starciu z West Hamem defensor nabawił się kontuzji kolana i najwcześniej wróci dopiero za osiem tygodni. Erik ten Hag przed starciem z Aston Villą wypowiedział się o opcjach na ustawienie defensywy.

– Myślimy, że Lisandro wróci przed końcem kampanii. Przed nami wiele spotkań do rozegrania, musimy jakoś go zastąpić. Mamy wielu dobrych zawodników, którzy mogą tam zagrać i zaprezentować się przyzwoicie. Jako zespół musimy sobie z tym poradzić.

– Mamy możliwości, aby załatać dziurę na tej pozycji. Mamy dobrych defensorów. Pozostali gracze są dostępni. Luke [Shaw] może tam zagrać. Jestem tego pewny, więc możemy kontynuować nasz proces. Pozostali również mogą zapełnić lukę po nim, bo mają jakość. Ci gracze są bardzo doświadczeni i mają odpowiednie umiejętności. Teraz od nich zależy, na kogo postawimy.

W poprzedniej sytuacji kadrowej klub informował, że Aaron Wan-Bissaka wróci do kadry po spotkaniu z West Hamem United. Nowymi informacjami w tej sprawie również podzielił się Erik ten Hag. Zawodnik doznać miał pewnego problemu na ostatniej sesji treningowej.

– Aaron Wan-Bissaka trenował dzisiaj z nami, lecz później musiał się wycofać. Na chwilę obecną nie wiem, gdzie on jest i jaką postawiono mu diagnozę. Mam nadzieję, że nie było to coś poważnego. Natomiast Mason i Tyrell nie są jeszcze gotowi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze