TheFA.com

Manchesteru United poznał rywala w V rundzie Pucharu Anglii

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

W środowy wieczór na City Ground rozstrzygnęło się, kto zagra z Manchesterem United w V rundzie Pucharu Anglii. Choć potrzebne było do tego 120 minut i rzuty karne, to już wiemy, że ostatecznie zwycięsko ze starcia z Bristol City wyszło Nottingham Forest. 

W środowy wieczór odbywały się powtórki meczów w Pucharze Anglii. Oprócz hitowego starcia między Chelsea a Aston Villą, mieliśmy również mecz Nottingham Forest z Bristol City. To właśnie na to drugie spotkanie spoglądali kibice „Czerwonych Diabłów”, ponieważ miało wyłonić ewentualnego rywala Manchesteru United w V rundzie Pucharu Anglii.

W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis, co nie wróżyło dobrze na emocje w drugim. Jednak mecz na City Groud rozpoczął się z wysokiego C. Po pierwszych ośmiu minutach na tablicy wyników widniał rezultat 1:0 za sprawą Divocka Origiego, lecz już sześć minut później odpowiedziało Bristol, trafieniem Jasona Knighta.

To był koniec trafień tego dnia, a przynajmniej z gry, bo o ostatecznym rezultacie zadecydowały rzuty karne. Wszystkie swoje jedenastki wykorzystali gospodarze, a jedynym, który się pomylił w zespole gości był napastnik Bristol – Samuel Bell.

To oznacza, że po raz kolejny dojdzie do meczu Manchesteru United z Nottingham Forest. Będzie to już siódme spotkanie tych drużyn w ciągu zaledwie dwóch sezonów. Sześć z nich wygrały „Czerwone Diabły”.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze