twitter/ManUtd

Diogo Dalot po meczu z Aston Villą: cieszy nas, że możemy dać radość kibicom, bo na nią zasługują

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

W wywiadzie po wczorajszym spotkaniu z Aston Villą Diogo Dalot powiedział, że on i jego koledzy w odpowiedni sposób odpowiedzieli na wyrównującego gola Douglasa Luiza na 1-1. Portugalczyk mocno przyczynił się do tego zwycięstwa, dając asystę przy zwycięskim golu Scotta McTominaya.

– Uważam, że mieliśmy dobry tydzień wspólnej pracy. Wiemy, że to może się zdarzyć, ale nawet kiedy tracimy gole, to musimy po prostu zachować czyste głowy i być kompaktowi z piłką przy nodze i to udało się nam wczoraj zrobić.

– Po tym jak straciliśmy gola, wciąż byliśmy spokojni i opanowani, staraliśmy się znaleźć odpowiednie przestrzenie, co ostatecznie dało nam zwycięskiego gola. Uważam, że to dla nas fantastyczne, że udało nam się wygrać w trudnym momencie. Teraz jedziemy do domu i cieszymy się tym zasłużonym zwycięstwem, jednocześnie patrząc do przodu i przygotowując się na mecz z Luton.

– Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Wiedzieliśmy, że to będzie dobry i jednocześnie trudny mecz, ale także ważny dla klubu w kontekście zachowania dobrej formy. Kibice byli wniebowzięci pod koniec meczu i bardzo cieszymy się, że możemy dać im tą radość, bo na nią zasługują. Wszystkie te zwycięstwa dają nam dużo pewności siebie.

– To pokazuje, że klub jest razem, budujemy również więź z kibicami i jesteśmy bardzo zadowoleni, gdy widzimy ich celebrujących. Cieszymy się także z całego naszego występu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze