twitter/INEOS

Harry Maguire: przyjście sir Ratcliffe’a jest pozytywną zmianą. Z nim będziemy zmierzać w odpowiednim kierunku

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Harry Maguire w ostatnim wywiadzie dla Sky Sports odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy. Skomentował on obecną sytuację szkoleniowca Manchesteru United, sytuację kadrową oraz zakup akcji klubu przez sir Jim Ratcliffe’a i INEOS.

Sytuacja Erika ten Haga

– Zawsze musisz wierzyć, że uda ci się odwrócić los. Ubiegły sezon z naszym menedżerem u steru był udany dla nas. Wiemy, że jego filozofia oraz sposób jego pracy zapewniają nam dobre wyniki.

Problemy kadrowe

– Nie lubimy wymówek, ponieważ pozostałe zespoły także miały problemy z kontuzjami. Mieliśmy długą listę nieobecnych zawodników. Naszymi problemami było ustalenie składu, brak rutyny oraz rytmu. Jednakże teraz odzyskujemy już nieobecnych zawodników.

– Straciliśmy wielu graczy, lecz cieszy nas fakt, że mamy już cały skład. Mamy wiele miejsca na rywalizację, a to nas tylko wzmacnia.

Gra na lewej stronie środka obrony

– Dla mnie nie ma to znaczenia. Gdy gram po lewej stronie, to czuję się komfortowo. Menedżer ma swoją filozofię, lecz jestem pewny, że ja w duecie z Varane’em jesteśmy w stanie grać razem, zachować czyste konto i wspólnie wygrywać spotkania.

Nadejście INEOS i sir Jima Ratcliffe’a

– INEOS i sir Jim dołączają do klubu. Jestem pewny, że będzie to miało ogromny pozytywny wpływ na zespół. Jako zawodnik chcę, by klub osiągał sukcesy. Jestem pewny, że odegrają oni rolę w przywróceniu klubu w miejsce, w którym powinien być.

– [Sir Jim] Jestem pewny, że ma on wizję, czego chce i oczekuje od klubu. Jestem pewny, że z nim na pokładzie będziemy podążać w odpowiednim kierunku.

INEOS w Carrington

– Nasi byli pod wielkim wrażeniem prezentacji, w jaki sposób chcą oni pracować, jak widzą nasz klub, w jakim miejscu obecnie jesteśmy i gdzie możemy się znaleźć. Tak, jak powiedziałem, jest to bardzo ekscytujący czas dla wszystkich w klubie. Sir Jim wniósł do klubu świeżą energię.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze