brightonandhovealbion.com

Fabrizio Romano: Dan Ashworth zgodził się na propozycję Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Negocjacje pomiędzy Manchesterem United a Danem Ashworthem bardzo szybko dobiegły końca, donosi Fabrizio Romano. Dyrektor sportowy Newcastle United gotowy jest zaakceptować propozycję klubu z Old Trafford. Teraz wszystko zależy od negocjacji ze „Srokami”.

Celem numer jeden Manchesteru United, INESO oraz sir Jima Ratcliffe’a na nowego dyrektora sportowego jest pracownik ligowego rywala, Newcastle United. Dan Ashworth, o którym mowa w niniejszym tekście jest jednym z ojców chwalonej polityki transferowej Brighton oraz w przeszłości pracował w FA.

Jeszcze wczoraj (14 lutego) znany na wyspach David Ornstein informował, że Manchester United zwrócił się z propozycją angażu do Ashwortha. Dyrektor sportowy poinformował obecnych pracodawców o ofercie, lecz kluby nie zasiadły wtedy jeszcze do negocjacji. Ornstein dodał, że sytuacja bardzo szybko się rozwija.

Dziennikarz się nie mylił, gdyż kilkanaście godzin później 52-latek powiedział „tak” „Czerwonym Diabłom”, o czym napisał Fabrizio Romano. Ashworth jest gotowy zaakceptować ofertę ze strony Manchesteru United, gdyż uważa to za wielką szansę, a sam projekt przykuł jego uwagę.

Romano zapowiedział, że Manchester United nie będzie czekać na wygaśnięcie umowy Anglika i wkrótce zasiądzie do rozmów z Newcastle United. „Czerwone Diabły” przed rozpoczęciem kolejnego projektu najwyraźniej chcą skompletować całą strukturę zarządzającą, co wiąże się z natychmiastowym pozyskaniem Ashwortha.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze