twitter/manutd

Harry Maguire: każdy kolejny mecz musimy traktować poważnie

Mikołaj Podbereski
Zmień rozmiar tekstu:

Angielski defensor uważa, że Manchester United musi wciąż odnosić zwycięstwa, jeśli chce pozostać w walce o czołową czwórkę i zapewnić sobie udział w następnej edycji Ligi Mistrzów.

„Czerwone Diabły” przystąpią do niedzielnego spotkania z Luton Town z serią trzech zwycięstw z rzędu w ligowych rozgrywkach, co jest ich najlepszą passą w bieżącym sezonie. Za sprawą dobrej formy podopiecznych Erika ten Haga drużyna zbliżyła się w tabeli do zajmującej piąte miejsce Aston Villi, jak również do czwartego Tottenhamu Hotspur.

 Harry Maguire przyznaje, że pomimo dobrego wejścia w bieżący rok, 20-krotni mistrzowie Anglii nie mogą spoczywać na laurach i muszą dalej wywierać presję na rywalach.

– Mieliśmy teraz świetny czas ale wciąż nie jesteśmy tam, gdzie chcemy. Dalej gonimy czołówkę tabeli. Ostatnie mecze zagraliśmy naprawdę dobrze – oświadczył 30-latek w rozmowie ze Sky Sports.

– Zagraliśmy kolejne dobre spotkanie w poprzedni weekend, tak samo jak zrobiliśmy  to tydzień wcześniej. Odrabiamy straty więc każdy kolejny mecz musimy traktować poważnie i być pewnym tego, że zgarniemy komplet punktów.

– Gdy rozpoczynał się sezon, postawiliśmy sobie ambitniejszy cel, niż znalezienie się w TOP 4. Niestety teraz jest, jak jest. Po prostu jesteśmy realistami – podsumował 62-krotny reprezentant „Synów Albionu”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze