twitter/ManUtd

Erik ten Hag o zmianie Luke’a Shawa. „Kiedy schodzisz z boiska, to nie jest dobrze”

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United wygrał z Luton Town, lecz ponownie Luke Shaw zmuszony był przedwcześnie opuścić murawę. Szkoleniowiec klubu z Old Trafford nie był w stanie odpowiedzieć, z czym zmaga się jego podopieczny.

W poprzednim pojedynku z Aston Villą Luke Shaw opuścił boisko w przerwie, a zastąpił go Victor Lindelof. Ten Hag w pomeczowych wypowiedziach zapewniał, że był to środek zapobiegawczy i zapowiadał, że gracz jest w stanie wrócić przed kolejnym meczem.

Okazało się to prawdą, gdyż Shaw zagrał od pierwszych minut z Luton Town. Niestety podobnie, jak w starciu z „The Villans” przedwcześnie zakończył on spotkanie. Jeszcze przed przerwą zmienił go ponownie Lindelof, a Shaw udał się od razu do szatni.

Fabrizio Romano kilka minut później w mediach społecznościowych doniósł, że tym razem zmiana defensora związana była z nowym urazem. Wieści te potwierdzać mogą informacje „MEN”, które ujawniło, że Shaw mocno kulał, gdy opuszczał stadion, na którym rozgrywane było starcie.

W pomeczowych wypowiedziach Ten Hag nie był w stanie odpowiedzieć, co dokładnie dolega jego zawodnikowi. Stwierdził on, że pełną diagnozę poznają oni najwcześniej dnia następnego.

– To nie było nic na pokaz. Nie wiem, jak mam wam teraz odpowiedzieć. Musimy poczekać do jutra, by poznać diagnozę. Kiedy wcześnie schodzisz z boiska, to nie jest dobrze.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze