manutd.com

„The Times”: Marcus Rashford na liście życzeń topowego klubu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Marcus Rashford ponownie łączony jest z odejściem z Manchesteru United, a tym razem informacje opublikował dziennik „The Times”. Wychowanek klubu z Old Trafford wrócić miał na listę życzeń francuskiego giganta Paris Saint-Germain. 

Jeśli w przypadku Marcusa Rashforda pojawiały się plotki transferowe, to można być pewnym, że zainteresowanym zespołem było francuskie PSG. Wielokrotny zwycięzca francuskiej ekstraklasy regularnie łączony jest z podchodami pod napastnika „Czerwonych Diabłów”, a ostatnie wieści na pewno napędzą karuzelę transferową.

Mowa o ogłoszonym przez dziennikarzy odejściu Kyliana Mbappe, który po wielu latach plotek zdecydował się ostatecznie opuścić dotychczasowych pracodawców po wygaśnięciu kontraktu. Reprezentant Francji zostanie wolnym zawodnikiem już w czerwcu 2024 roku, więc PSG ma coraz mniej czasu na rozeznanie na rynku napastników.

Według dziennika „The Times” wychowanek Manchesteru United znaleźć się miał na krótkiej liście kandydatów PSG do wzmocnienia pierwszego składu latem. Decyzja wiąże się bezpośrednio ze wcześniej wspomnianym odejściem Mbappe. Obecna umowa Anglika z klubem z Old Trafford obowiązuje do czerwca 2028 roku, a transfermakt.com wycenia go na 70 mln euro.

Przypomnijmy, że Rashford zdaniem dziennikarzy miał rozważać odejście z klubu po kadencjach Ole Gunnara Solskjaera oraz Ralfa Rangnicka. Podkreślano wtedy, że kluczem do zatrzymania wychowanka miała być rozmowa jeden na jeden z nowym menedżerem Erikiem ten Hagiem, który miał przedstawić swoją wizję na zespół i samego zawodnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze