manutd.com

Czy Erik ten Hag chce grać w piłkę? Szalony mecz z Luton i kolejne gole Hojlunda – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

„Czerwone Diabły” znów zwycięskie – to najważniejsza informacja tego weekendu. Jednak mecz z Luton Town pozostawił w sercach kibiców wiele sprzecznych emocji. Czy Manchester United chce kontrolować mecze? Czy Erik ten Hag potrafi grać tylko przy pomocy szybkich ataków?

Kolejne zwycięstwo w Premier League sprawia, że Manchester United ma już tylko trzy punkty straty do piątego Tottenhamu. Czołówka jest coraz bliżej, a w perspektywie jest jeszcze domowy mecz z Fulham. Jednak czy sposób, w jaki gra zespół Erika ten Haga może prowadzić do dalszych sukcesów?

– Kontrola przebiegu boiskowych wydarzeń, to jeden z większych problemów Manchesteru United. Luton miało większe posiadanie piłki, co udało im się w tym sezonie tylko czterokrotnie, z czego dwa razy w meczach z Sheffield i Burnley! Rywale wymienili również więcej podań, co też nie zdarza im się często. To wszystko może martwić – powiedział Sebastian Słabosz w najnowszym odcinku Adwokatów Diabłów.

Oprócz tego w najnowszym odcinku poruszyliśmy następujące kwestie:

  • Świetna forma strzelecka Rasmusa Hojlunda
  • Dlaczego Casemiro wyglądał aż tak źle
  • Jonny Evans na ratunek
  • Ofensywa transferowa na stanowiskach dyrektorskich (Dan Ashworth i Jason Wilcox)

O tym wszystkim rozmawiali: Jakub Kurek (ManUtd.pl), Sebastian Słabosz (ManUtd.pl) oraz Kacper Klasiński (Angielskie Espresso)

Zapraszamy do słuchania najnowszego odcinka i do pozostawienia subskrypcji oraz łapki w górę!

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze