brightonandhovealbion.com

Fabrizio Romano: Man Utd przygotowuje ofertę za Dana Ashwortha

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United wkrótce zasiądzie do rozmów z Newcastle United w sprawie przenosin dyrektora sportowego Dana Ashwortha. Klub z Old Trafford nie zamierza wyrównać wyceny „Srok” i chce w negocjacjach nieco zmniejszyć koszt transferu.

Późnym wieczorem 18 lutego doszło do przełomu w sprawie Dana Ashwortha. Dyrektor sportowy Newcastle United miał poprosić obecnych pracodawców o zwolnienie ze świadczenia pracy i został wysłany przez klub na urlop. Ujawniono także wycenę Ashwortha, gdyby Manchester United chciał złożyć ofertę (20 mln funtów).

Obóz The Athletic utrzymuje, że „Czerwone Diabły” są obecnie niezainteresowane negocjacjami ze względu na wysoką wycenę i mają czekać na rozwój sytuacji. Nieco inne informacje podaje Fabrizio Romano. Według jego źródeł Manchester United przygotowuje ofertę i wkrótce złoży oficjalną propozycję.

Klub z Old Trafford chce negocjować z Newcastle United rekompensatę dla „Srok” za zatrudnienie Ashwortha. Sytuacja pomiędzy 52-latkiem a Newcastle ma być jasna i prawdopodobnie na chwilę obecną jest to koniec współpracy. Romano podkreślił, że kluby na pewno zasiądą do negocjacji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze