twitter/ManUtd

Casemiro: Kobbie Mainoo to niesamowity piłkarz i bardzo cieszę się, że gra akurat dla Manchesteru United

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Casemiro, który w ostatnich kilku meczach występował wspólnie w linii pomocy z Kobbiem Mainno przyznał, że jest wielkim fanem Anglika. Brazylijczyk powiedział, że podoba mu się podejście 18-latka i jego charakter. Uważa, że w przyszłości będzie topowym zawodnikiem w klubie z Old Trafford.

– Po pierwsze, chciałbym mu pogratulować. Ma jedynie 18 lat i już jest zawodnikiem wyjściowego składu w takim klubie jak Manchester United. To nie jest łatwe, jest wiele presji. Uważam jednak, że Manchester United będzie miał w przyszłości zawodnika z topu. To wyjątkowy zawodnik, jest świetny, pokorny, pracuje ciężko. Wie, jak słuchać się innych. To niesamowity piłkarz.

– Odkąd zacząłem grać u jego boku to wiem, że Manchester United będzie miał jednego z najlepszych pomocników w Premier League, bez problemu. Musimy doceniać jego wartość. To świetny dzieciak. Jestem bardzo zadowolony, że gra akurat dla nas. Jeśli będzie miał czystą głowę, tak jak to robi teraz, to będzie tutaj zawodnikiem na lata.

– Oczywiście, to długa i trudna przygoda. Zawsze staram się mu powtarzać: takie rzeczy nie są łatwe, zawsze musisz więc pracować ciężko. Zawsze musisz chcieć więcej i więcej. O to chodzi w piłce nożnej. Widać na pierwszy rzut oka, że ma poukładaną głowę. Bez wątpienia będziemy mieć u siebie świetnego zawodnika na długi czas.

– Oczywiście, zawsze starasz się dawać jakieś rady, mówić o swoich doświadczeniach. Zawsze jednak mówię, że czyny dają nam najwięcej doświadczenia. Przykład jaki dajesz i to co robisz to dwie najważniejsze rzeczy, staram się im to powtarzać. Próbuję być dla nich mentorem na boisku i poza nim.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze