manutd.com

Media: klub nie wie, kiedy Malacia wróci. Shaw dalej badany

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Profil Insider United na platformie X ponownie ujawnił tajne dane medyczne zespołu Erika ten Haga. Zasugerowano, że Tyrell Malacia pomimo zapowiedzi nie ma wyznaczonej daty powrotu przez klub. Przedstawiono także sytuację trzech innych piłkarzy pierwszej drużyny.

Tajemniczy profil Insider United zaczął zdobywać popularność wśród fanów Manchesteru United od sezonu 2023/24. Autor wpisów od początku podawał bardzo konkretne wieści związane ze stanem zdrowia zawodników i praktycznie wszystkie z tych informacji sprawdzały się w ciągu następnych dni. Skuteczność doniesień na pewno może sugerować, że źródło informacji jest bliskie pierwszej drużynie.

Ostatnio Ten Hag zapowiadał powroty Masona Mounta oraz Tyrella Malacii, którzy w ciągu następnych tygodni mieliby wznowić treningi z drużyną i następnie wrócić do kadry. Informator prowadzący Insider United częściowo podważył słowa trenera.

Potwierdził on, że były gracz Chelsea, Mason Mount jest blisko powrotu do zdrowia. Sytuacja inaczej ma wyglądać w przypadku Tyrella Malacii, który w tym sezonie nie był nawet przez sekundę na boisku. Powodem absencji zawodnika były dwa zabiegi, które były konieczne. Na chwilę obecną Malacia nie ma mieć przewidywanej daty powrotu do zdrowia.

Ostatnia świeża kontuzja Wan-Bissaki nie ma być bardzo poważna i sztab medyczny szacować ma nieobecność defensora od dwóch do czterech tygodni. W międzyczasie Luke Shaw, który opuścił boisko z urazem w meczu z Luton Town, nadal ma być diagnozowany.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze