Florian Plettenberg: Solskjaer chciałby zostać menedżerem tymczasowym w Bayernie do końca sezonu

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnich dniach głównym tematem krążącym wokół Manchesteru United jest wykup części akcji przez sir Jima Ratcliffe’a. Głośno jest jednak także o Ole Gunnarze Solskjaerze. Jak informował wczoraj Florian Plettenberg, Norweg byłby opcją do zastąpienia Thomasa Tuchela w Bayernie, który opuści klub po sezonie. Według najnowszych informacji z dzisiaj, Solskjaer byłby chętny do objęcia posady jeszcze przed końcem sezonu.

Od dzisiaj wiemy, że Thomas Tuchel nie będzie już menedżerem Bayernu Monachium po zakończeniu obecnego sezonu. Dogadano się, że Niemiec dokończy obecną kampanię na ławce trenerskiej na Allianz Arenie. Jeśli jednak ten plan by się nie powiódł i umowa Tuchela musiałaby zostać rozwiązana jeszcze wcześniej, Ole Gunnar Solskjaer byłby gotowy przejąć Bayern w funkcji trenera tymczasowego.

Jak informuje Plettenberg, Solskjaer jest chętny do podpisania kontraktu, który obowiązywałby tylko do końca tego sezonu. Bayern wciąż monitoruję legendę Manchesteru United. Głównym planem bawarskiej drużyny jest jednak zatrudnienie Xabiego Alonso – Hiszpan póki co pozostaje jednak w stu procentach skupiony na pracy w Bayerze Leverkusen.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze