cpfc.co.uk

”The Telegraph”: Manchester United może stracić swój priorytetowy cel transferowy

, Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Jak informuje dziennikarz Mike McGrath z The Telegraph, Juventus rozważa sprowadzenie skrzydłowego Crystal Palce, Michaela Olise. Działacze klubu z Turynu oferują Matiasa Soule w ramach rozliczenia.

Sir Jim Ratcliffe oraz INEOS postrzegają Michaela Olise jako priorytetowe wzmocnienie w letnim oknie transferowym. 22-latek swoją dobrą dyspozycją przykuwa zainteresowanie topowych drużyn w Europie.

Zainteresowanie Francuzem wykazuje Juventus, który chce sprowadzić do siebie skrzydłowego. W ramach rozliczenia transakcji, zasilić szeregi ”Orłów” może ceniony talent Matias Soule. Młody Argentyńczyk jest objawieniem sezonu Serie A, gdzie zanotował dziesięć goli i dwie asysty w 23 meczach.

Michael Olise niedawno podpisał nowy kontrakt z drużyną Crystal Palace, jednak wydaje się, że w letnim oknie transferowym skrzydłowy opuści Selhurst Park.

Michael Olise jest jednym z czołowych piłkarzy ”Orłów”. W obecnym sezonie Premier League, Francuz może popisać się sześcioma bramkami i trzema asystami w zaledwie 11 spotkaniach. Tak mała liczba występów wynika z kontuzji jakiej nabawił się skrzydłowy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze