www.itfc.co.uk

Co się dzieje z Brandonem Williamsem? „Jeszcze nie wznowił treningów”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Szkoleniowiec Ipswich Town Kieran McKenna potwierdził, że Brando Williams nie wrócił jeszcze do klubu. Ze względu na kontuzję został on wysłany do Manchesteru, lecz od tamtej pory nie wrócił on do obecnego zespołu. Zdaniem McKenny nie wiadomo, kiedy jego podopieczny wróci do zdrowia.

Wychowanek Manchesteru United został wypożyczony do zespołu z zaplecza angielskiej ekstraklasy przed startem sezonu 2023/24, lecz pobyt w nowym klubie nie idzie po jego myśli. W trwającej kampanii zaliczył 17 spotkań, w tym zdobył dwie bramki, lecz w większości wprowadzany był on na boisko jako zmiennik.

Jego regularna gra skończyła się w październiku 2023 roku, a później miał problem z załapaniem się do kadry meczowej. Od stycznia niespodziewanie zniknął on, a w lutym otrzymaliśmy potwierdzenie, że doznał urazu i przebywa w Manchesterze, gdzie dochodzi do siebie.

Były trener Manchesteru United i obecny menedżer Ipswich Town Kieran McKenna na ostatniej konferencji prasowej ujawnił, że jego podopieczny nadal przebywa w rodzinnym mieście. Zawodnik powoli wracać ma do zdrowia, lecz nie wznowił on jeszcze treningów na boisku.

– Mieliśmy nadzieję, że będzie to kwestią czasu, lecz doznał pewnego problemu podczas rehabilitacji. Nadal jest w Manchesterze United i nie wznowił jeszcze treningów. Nie wiemy, ile zajmie wyleczenie tego problemu. Nie wrócił nawet na boisko treningowe, więc wiele mu brakuje w sprawie powrotu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze