manutd.com

Erik ten Hag: Amad i Omari Forson będą nam potrzebni. Antony musi się natomiast poprawić

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag po przegranym przez jego podopiecznych meczu z Fulham w wywiadzie dla BBC został zapytany, jaki wpływ na grę drużyny mieli zawodnicy wchodzący z ławki, a konkretnie młodzi Omari Forson i Amad. Wyjaśnił także powód późnego wejścia Antony’ego i o ogólnych opcjach na prawej stronie ofensywy.

– Występ Omariego był odpowiedni. Miał kilka dobrych akcji. Mogliśmy na nim polegać w defensywie i dobrze grał posiadając piłkę. Patrząc na to, że był to jego pierwszy dłuższy występ w seniorskiej drużynie, to poradził sobie naprawdę dobrze.

– Amad wygląda dobrze. Dał niezłe wejście z ławki. Uważam, że to dobre dla jego przyszłości. Potrzebujemy ich, bo mamy swoje problemy w linii ataku. Muszą zatem pokazać, że potrafią mieć wkład na grę drużyny, mogą wykańczać akcję i pokażą odpowiedzialność.

Zapytany o powód wejścia Antony’ego dopiero w doliczonym czasie, powiedział:

– Nie, nie chodzi o jego zdrowie czy kondycję. Jest zdrowy, ale mamy wiele opcji na prawej stronie. W innych pozycjach za to mamy problemy przez kontuzje. Patrząc na jego formę w czasie jesieni, którą każdy widział, to Antony musi się poprawić. Widzę to w treningu. Również inni zawodnicy, tacy jak Forson, Amad czy Garnacho zasługują na grę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze