fenerbahce.org

Media: Manchester United w wyścigu o polskiego pomocnika

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Według informacji mediów, Manchester United wraz z innymi klubami uczestniczy w wyścigu o Sebastiana Szymańskiego. Pomocnik przez swoją bardzo dobrą formę, może rozważać przenosiny do większego klubu.

24-latek w Fenerbahce jest w znakomitej formie, na ten moment ma na swoim koncie dziewięć goli i dziesięć asyst w 33 meczach. Swoją imponującą dyspozycją absorbuje uwagę największych klubów. Arsenal wraz z Manchesterem United są głównymi rywalami w wyścigu o podpis Szymańskiego, wg. informacji mediów pomocnika monitorują również Tottenham oraz AC Milan.

Arsenal jest zainteresowany pomocnikiem, ponieważ Mikel Arteta szuka na rynku potencjalnego rezerwowego dla Martina Odegaarda. Nowy właściciel klubu z Old Trafford, chce sprowadzać zawodników z potencjałem, jakim jest Szymański.

Polak w ostatnim letnim oknie transferowym dołączył do Fenerbache, podpisując kontrakt do 2027 roku. Jego wartość rynkowa (wg. Transfermarkt) oscyluje na kwotę 20 milionów euro. Media podają, że klub z Turcji sprzeda zawodnika za około 35 milionów euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze