lutontoday.co.uk

“talkSPORT”: Manchester United zainteresowany pomocnikiem Luton Town

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Jak informuje portal “talkSPORT”, Manchester United rozważa zaskakujący ruch po pomocnika Luton Town, Rossa Barkleya. Według ich informacji dużym fanem byłego zawodnika Chelsea i Evertonu ma być sir Jim Ratcliffe. Co ciekawe, Barkley przed przenosinami do Luton spędził sezon w OGC Nicei, w której Ratcliffe jest udziałowcem.

30-letni Barkley strzelił trzy bramki i zanotował trzy asysty w tym sezonie Premier League. Anglik spisuje się tak dobrze, że niektórzy sugerowali, że pomocnik drużyny z Kenilworth Road powinien polecieć na EURO 2024 z reprezentacją Anglii.

Luton znajduje się obecnie w strefie spadkowej, a jeśli spadną z Premier League to Barkley może być dostępny za okrojoną cenę. Manchester United widzi w Barkleyu potencjalnego zastępcę Casemiro, nad którego przyszłością rodzi się wiele znaków zapytania po jego ostatnich występach. Uważa się, że Jim Ratcliffe byłby skłonny sprzedać Brazylijczyka w letnim oknie transferowym. Mało prawdopodobne jest także pozostanie na Old Trafford wypożyczonego z Fiorentiny Marokańczyka Sofyana Amrabata.

Tagi: ,

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze