twitter/ManUtd

Kontuzje ponownie uderzają w Man Utd. Harry Maguire nie zagra z Nottingham Forest

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag w rozmowie z klubowymi mediami ujawnił dość niepokojące wieści dla fanów Manchesteru United. Do listy nieobecnych dołączył kolejny członek pierwszego zespołu. Dodatkowo gra dwóch innych stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Klasycznie dla oprawy przedmeczowej klubowi dziennikarze przeprowadzili z Ten Hagiem wywiad na wyłączność. Tym razem Holender ujawnił nowe wieści w sprawie sytuacji kadrowej. Stwierdził on, że istnieje szansa, że z Nottingham Forest w FA Cup nie zagra trzech kolejnych zawodników.

– Mamy kilka znaków zapytania. Harry Maguire jest niedostępny. Nie jesteśmy pewni Bruno. Również nie wiemy, czy zagra Raphael Varane. Musimy obserwować ich i zdecydować w sprawie kadry przed samym meczem. Naszym celem jest wygrana. Jest to mecz w ramach FA Cup, więc wygrywasz lub odpadasz. Czarny albo biały scenariusz. Musimy wygrać i takie jest nasze podejście.

– Musimy pokazać charakter. Wiem, że jesteśmy w stanie wrócić do naszej najlepszej formy w obecnej sytuacji. Przy takich przeciwnościach dalej staramy się trzymać razem. Znam naszych fanów i razem będziemy silni. Podchodzimy do tego meczu z chęcią jego wygrania.

– W ostatnich spotkaniach mieliśmy paru rezerwowych, którzy mogą grać w podstawowej jedenastce. Menedżerowi nie jest łatwo przekazać informacje, które mogą rozczarować zawodników. Są momenty, kiedy przytrafiają się wpadki, kontuzje lub spadek formy i wtedy potrzebujesz tych graczy. Są oni w stanie odzyskać swoje miejsce w zespole.

– Chcemy, by byli w stanie swoim występem pomóc drużynie i mieć wkład w jego wynikach. Chodzi o zwycięstwo. Wiem, o kim mówicie [McTominay i Amrabat], lecz są też inni gracze, którzy mogą pomóc drużynie w osiągnięciu zwycięstwa.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze