twitter/ManUtd

Sytuacja kadrowa przed pucharowym meczem z Nottingham Forest: Casemiro ponownie dostępny

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na konferencji prasowej podzielił się najnowszymi wieściami w sprawie sytuacji kadrowej jego drużyny. Zapowiedział on, że pomimo wstępnych obaw, defensywny pomocnik Casemiro zagra w starciu z Nottingham Forest.

Rozpoczynając od dobrych wieści. Erik ten Hag ujawnił, że pomocnik Casemiro wróci do kadry meczowej przed nadchodzącym starciem. Dodał on, że wymuszona zmiana z Fulham związana była tylko z raną ciętą, a zawodnik nie doznał żadnych poważniejszych skutków zderzenia.

– Krwawił, więc musiał opuścić boisko. Nie było to na naszą korzyść, gdyż nie mógł kontynuować gry. Będzie dostępny na jutrzejsze spotkanie.

Przed meczem z Fulham do listy nieobecnych dołączył napastnik Rasmus Hojlund. Jest to ogromny cios nie tylko ze względu na dobrą formę Duńczyka w ostatnich tygodniach, lecz także z faktu, że był jedynym nominalnym środkowym napastnikiem w klubie. Duńczyk powinien wrócić do zdrowia za kilka tygodni.

Na liście nieobecnych zawodników nadal są Luke Shaw, Aaron Wan-Bissaka, Lisandro Martinez, Tyrell Malacia, Mason Mount i Anthony Martial. Zarówno z wieści oficjalnych, jak i plotek można wywnioskować, że najbliżej powrotu z wymienionych graczy są Wan-Bissaka i Mount.

Nieobecnych Shawa i Hojlunda, którzy byli pierwszymi wyborami Ten Haga, zastąpili Victor Lindelof oraz młody Omari Forson. Szwed został zmieniony w ostatnich sekundach starcia przez Antony’ego. Natomiast Forson zaliczył swój pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce „Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze