manutd.com

Andre Onana po wygranej z Nottingham: czyste konto cieszy, lecz najważniejsze jest zwycięstwo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Andre Onana był jednym z najlepszych graczy „Czerwonych Diabłów” w starciu pucharowym z Nottingham Forest. Bramkarz zachował czyste konto, a jego klubu awansował dalej. Udzielił on pomeczowego wywiadu klubowym mediom.

Zwycięstwo w ostatnich minutach

– Oczywiście jest to niesamowite uczucie. Chcieliśmy to dzisiaj osiągnąć [awans]. Mierzyliśmy się z ciężkim rywalem i wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Kiedy Bruno podszedł do tego rzutu wolnego, to wiedziałem, że coś się wydarzy. Świetnie się czujemy po tym meczu. Wygraliśmy w odpowiednim stylu i skupiamy się na nadchodzących starciach.

Pewność siebie przed derbami

– Na pewno dodało nam to pewności siebie. Wiemy, ile to spotkanie znaczy dla nas, klubu oraz całego miasta. Jesteśmy Manchesterem United i musimy być na nich gotowi. Nie będzie łatwo, lecz musimy utrudnić im życie. Będziemy walczyć. Zobaczymy, co się wydarzy.

Czyste konto przy problemach kadrowych

– Dobrze być częścią formacji, która ma tyle jakości. Oczywiście mierzymy się z wieloma urazami obecnie, lecz tak bywa w życiu. Obrońcy zagrali dzisiaj świetnie i tak powinniśmy prezentować się w każdym spotkaniu. Cieszę się z czystego konta. Ono wiele dla nas znaczy, gdyż atakujemy razem, oraz bronimy razem. Cieszy mnie występ moich chłopaków, w tym Victora. Tak trzymać i musimy zagrać podobnie w kolejnych spotkaniach.

Bramkarz zawsze musi być gotowy

– Oczywiście zawsze musisz być gotowy. Dla mnie najważniejsze jest to, że zespół wygrał. Trzeba spróbować zachować czyste konto w następnych meczach, gdyż będzie to bardzo dobre dla nas.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze