Victor Lindelof
manutd.com

Victor Lindelof po meczu z Nottingham Forest: Przejęliśmy kontrolę nad meczem

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United pokonał Nottingham Forest, przez co awansował do ćwierćfinału FA Cup, po bramce Casemiro w końcówce meczu. Victor Lindelof udzielił wywiadu pomeczowego, w którym podzielił się refleksajmi na temat spotkania.

– Niesamowite uczucie, czuliśmy, że w drugiej połowie bardziej kontrolowaliśmy mecz i kwestia zdobycia bramki jest coraz bliżej. Cieszyliśmy się kiedy piłka wpadła do siatki i z Casemiro.

– W każdym meczu próbujemy zachować czyste konto, w drugiej połowie lepiej kontrolowaliśmy grę oraz powstrzymywaliśmy ich kontrataki.

Szwed był pod wrażeniem jakie wsparcie okazali kibice, uznał okazane wsparcie za klucz do zwycięstwa na City Ground.

– Mamy niesamowitych kibiców, było z nami dużo fanów, co było słychać. Ogromnie nas wspierali podczas meczu i myślę, że to dodało nam sił w końcówce spotkania.

Victor Lindelof jest podekscytowany zbliżającymi się derbami Manchesteru, podkreślając ważność tego meczu.

-to będzie bardzo dobry mecz [przeciwko Manchesterowi City], nie możemy się go doczekać, ale na ten moment jesteśmy szczęśliwy z awansu do kolejnej rundy [FA Cup].

– Jutro [czwartek] zaczniemy przygotowania do derbowego spotkania, to bardzo ważne wydarzenie, każdy chce w tym meczu wystąpić i zdobyć trzy punkty. Zawsze łatwiej jest przygotować się do tak dużego meczu, kiedy poprzedni wygrasz, czujesz się wtedy szczęśliwszy, to napewno pomaga.

Szwedzki obrońca zabrał głos w sprawie wylosowania Liverpoolu w kolejnej rundzie FA Cup.

– Myśle, że będzie to dobry mecz, ale po drodze mamy jeszcze kilka ważnych spotkań. Jestem szczęśliwy z dzisiejszego zwycięstwa i skupiamy się już na kolejnym meczu. Niedługo gramy ważny mecz [przeciwko Manchesterowi City], ale tego spotkania [przeciwko Liverpoolowi] też nie możemy się doczekać.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze