Marcus Rashford
twitter/manutd

Erik ten Hag uaktualnił sytuację kadrową. „Rashford i Evans będą dostępni”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na przedmeczowej konferencji prasowej potwierdził, że dwóch graczy pierwszego zespołu będzie dostępnych na kolejne ligowe starcie z Evertonem. Niestety urazu nabawił się jeden z perspektywicznych graczy.

Zacznijmy od powrotów. Przypomnijmy, że po przegranych derbach Manchesteru Erik ten Hag stwierdził, że Rashford oraz Evans nie byli w 100% gotowi na to starcie. Panowie przedwcześnie zostali zmienieni, a martwić mogło przede wszystkim zdrowie Evansa. Irlandczyk był niewidoczny na otwartych sesjach dla mediów, lecz wygląda na to, że jest zdrowy.

– Z dobrych wieści Evans oraz Rashford wrócili już do nas po derbach. Będą dostępni. Reszta zespołu pozostaje taka sama, lecz wyjątkiem jest Omari Forson. Wypadł z kadry, bo nabawił się kontuzji – mówił Erik ten Hag na przedmeczowej konferencji prasowej.

Szkoleniowiec wypowiedział się także w sprawie wracających do zdrowia zawodników. Jest ona dość długa, lecz wkrótce może zostać skrócona. Jednakże Ten Hag zapowiedział powrót niektórych podopiecznych dopiero przed pucharowym starciem z Liverpoolem.

– Harry Maguire i Aaron Wan-Bissaka wrócą do kadry przed meczem z Liverpoolem. Podobnie jest w sprawie Hojlunda.

Erik ten Hag podczas konferencji dodał, że na „dobrej drodze” do powrotu do zdrowia jest Mason Mount. Holenderski menedżer wierzy, że letni nabytek sprowadzony z Chelsea ponownie zagra po nadchodzącej przerwie na reprezentacje. Tymczasem niedostępni pozostają jeszcze Tyrell Malacia, Anthony Martial, Lisandro Martinez i Luke Shaw.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze