The Independent

Menedżer Crystal Palace o plotkach o przyjściu Freedmana na Old Trafford: to pokazuje, że mamy świetnego dyrektora sportowego

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Jak kilka dni temu informował portal „The Guardian”, Manchester United i grupa INEOS chcieliby pozyskać obecnego dyrektora sportowego Crystal Palace, Dougiego Freedmana. Szkot w Manchesterze United miałby pracować jako szef ds. rekrutacji. O sytuacji wypowiedział się obecny menedżer „Orłów”, Oliver Glasner.

– Takie coś pokazuje, że Crystal Palace ma świetnego dyrektora sportowego, świetną osobę. Zna on wszystkich zawodników z całego świata, a do tego jest fantastyczną osobą. Mogę potwierdzić, że jestem z nim w stałym kontakcie od dwóch tygodni, czyli od początku mojej pracy na Selhurst Park.

Freedman pracuje w Crystal Palace od 2017 roku i od tamtej pory zajmował się rekrutacją i transferami. Szkot w czasie pracy w Crystal Palace często spoglądał na młodych, utalentowanych zawodników z perspektywiczną przyszłością. Ściągnął on na Selhurst Park chociażby Cheicka Doucoure, Eberechiego Eze, Marca Guehiego, Michaela Olise czy Joachima Andersena. Jego najdroższy transfer wyniósł 26 milionów funtów, które zapłacił wówczas Liverpoolowi za Mamadou Sakho.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze