goal.com

Fabrizio Romano o planach transferowych na lato: Greenwood i Sancho mogą odejść z klubu. Olise zainteresowany przyjściem

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano w rozmowie z The United Stand mówił o planach transferowych wobec Masona Greenwooda i Jadona Sancho oraz potencjalnych transferach do klubu z Old Trafford – na liście życzeń Manchesteru United mają znajdować się chociażby Amadou Onana czy Michael Olise, który ma być skłonny do odejścia z Crystal Palace.

– Mason Greenwood to jedno z nazwisk, które znajduje się na liście do sprzedaży w lato. Przez restrykcje Finansowego Fair Play klub musi sprzedawać zawodników, by zwiększyć fundusze. Spodziewane jest, że Mason Greenwood jak i Jadon Sancho mogą odejść z klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Włoski dziennikarz mówił także o potencjalnych transferach przychodzących. W kręgu zainteresowań znajduje się Michael Olise oraz Amadou Onana:

– Jestem pewny, że Olise to jeden z zawodników na liście. Sytuacja jest jednak podobna jak w przypadku Branthwaite’a: nie wiemy, czy jest on głównym celem i czy transfer wydarzy się na 100%, musimy zatem czekać. Pozytywem dla Manchesteru United jest fakt, że Olise posiada klauzulę wykupu. Pewnym jest, że sam zawodnik byłby naprawdę zainteresowany przyjściem do Manchesteru United, mogę to zagwarantować. Nie będą oni jednak jedynym zainteresowanym klubem.

– Wiele klubów, w tym Manchester United jest zainteresowanych Amadou Onaną, pomocnikiem Evertonu. Jest on także na liście zainteresowań Arsenalu czy chociażby Barcelony.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze