Fabrizio Romano: Barcelona nie pracuje nad transferem Masona Greenwooda

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano w mediach społecznościowych ponownie ujawnił najnowsze wieści z rynku transferowego. Włoski dziennikarz stwierdził, że „Duma Katalonii” nie pracuje obecnie nad transferem wychowanka Manchesteru United Masona Greenwooda.

Anglik po przywróceniu do piłki został wypożyczony do hiszpańskiego Getafe, gdzie pomimo chłodnego przyjęcia ze strony fanów innych klubów, stał się wschodzącą gwiazdą ligi. Wychowanek Manchesteru United w obecnym sezonie ma już na koncie osiem bramek i pięć asyst, a to wszystko w 26 spotkaniach (wszystkie rozgrywki).

Coraz częściej mówi się, że nie wróci on do macierzystego klubu pomimo zmiany władz ds. sportowych. The Athletic w przeszłości mówiło o niechęci samego zawodnika. Fabrizio Romano w ostatnim wywiadzie dla The United Stand wspomniał, że INEOS widzi w napastniku idealną okazję do poprawy sytuacji finansowej klubu.

Dotychczas w kwestii przyszłości Greenwooda wymieniało się pozostanie w Getafe lub transfer do FC Barcelony. Wczoraj natężyły się plotki o transferze do „Dumy Katalonii”, gdyż fotoreporterzy dostrzegli Johna Murtougha oraz Matta Hargreavesa w towarzystwie dyrektora sportowego Barcelony Deco. Kilka godzin po media informowały, że było to rutynowe spotkanie.

Według Fabrizio Romano hiszpański zespół obecnie nie pracuje nad transferem Masona Greenwooda. Angielski klub ma nadal być otwarty na sprzedaż swojego wychowanka, lecz Barcelona ma inne priorytety na rynku transferowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze