The Athletic

Rasmus Hojlund i Christian Eriksen z powołaniami na marcowe mecze reprezentacji

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Na liście powołanych w reprezentacji Danii znaleźli się dwaj piłkarze ”Czerwonych Diabłów” – Rasmus Hojlund oraz Christian Eriksen. Selekcjoner reprezentacji Danii, Kasper Hjulmand wypowiedział się o napastniku Manchesteru United.

Na marcowym zgrupowaniu reprezentacji narodowych Dania zagra mecze towarzyskie z Szwajcarią (23.03) oraz Wyspami Owczymi (26.03). Duńczycy zakwalifikowali się na nadchodzące Mistrzostwa Europy, gdzie zmierzą się w grupie z Słowenią, Serbią oraz Anglią.

Powołanie na spotkania otrzymali Christian Eriksen oraz Rasmus Hojlund. Eriksen pojawia się rzadziej w meczach Manchesteru United, ostatnim razem pomocnik zagrał 24 lutego, przeciwko Fulham na Old Trafford, gdzie zaliczył 38 minut. Natomiast Hojlund, niedawno zmagał się z kontuzją, jednak trenował z całą drużyną, a Ten Hag liczy na powrót napastnika na najbliższy mecz z Liverpoolem.

Selekcjoner reprezentacji Danii wypowiedział się o aktualnej sytuacji Rasmusa Hojlunda. Wspomniał, że jego występ przeciwko Liverpoolowi jest możliwy.

– Rasmus [Hojlund] zagra w meczu przeciwko Liverpoolowi i oczekujemy, że pokaże się z pozytywnej strony. Jesteśmy w kontakcie z Manchesterem United. Rozmawiałem z Erikiem [ten Hagiem] i liczymy, że to się stanie [Hojlund zagra w meczu].

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze