Jijantes FC

ESPN: zespół ds. rekrutacji Man Utd na tournée po największych europejskich klubach

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Ostatnie spotkanie Johna Murtougha i Matta Hargreavesa z przedstawicielami Barcelony miało być jedną z kilku wizyt w największych europejskich klubach, donosi ESPN. Manchester United ma badać rynek przed letnim oknem transferowym.

W mediach zrobiło się dość głośno w poniedziałek o transferze Masona Greenwooda do Barcelony. Powodem tych założeń była wizyta Murtougha oraz Hargreavesa w Katalonii. Spotkali się oni z dyrektorem sportowym Deco. Według mediów „Duma Katalonii” ma być faworytem ws. zakontraktowania napastnika latem.

Plotki te szybko obalił Fabrizio Romano, który poinformował, że hiszpański zespół interesuje się Greenwoodem, lecz obecnie ma ważniejsze transfery do zrealizowania. INEOS nie zamierza blokować transferu wychowanka klubu, gdyż jego odejście bardzo poprawiłoby sytuację finansową.

Według źródła ESPN zespół ds. rekrutacji „Czerwonych Diabłów” ma być obecnie na tournée po największych europejskich klubach. Analizują oni rynek przed letnią przebudową zespołu. Obecnie głównymi celami transferowymi mają być napastnik oraz środkowy obrońca.

Zespół ds. rekrutacji Manchesteru United po poniedziałkowym spotkaniu z przedstawicielami Barcelony widzieli się oni we wtorek z reprezentantami Atletico Madryt. Natomiast w planach są jeszcze spotkania z Realem Madryt oraz klubami z Włoch oraz Portugalii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze