twitter/ManUtd

Sofyan Amrabat: w meczu z Liverpoolem będziemy walczyć o każdy metr boiska

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Sofyan Amrabat udzielił wywiadu przed ćwierćfinałowym starciem w Pucharze Anglii przeciwko Liverpoolowi, w którym mówił o tym, jak bardzo ważne jest to spotkanie dla piłkarzy i samych kibiców, który będą musieli dać z siebie wszystko. Marokańczyk wrócił także wspomnieniami do grudniowego meczu na Anfield.

– Tak jak mówiłeś, ten mecz to wszystko albo nic. Musimy być zatem gotowi. My i oni chcemy wygrać. Musimy być głodni, trzeba. Musimy walczyć o każdy metr, dać z siebie wszystko.

Marokański pomocnik wspomniał także o tym, jak ważną rolę w tym meczu będą odgrywać kibice.

– Tak, ale wiesz, oni zawsze i wszędzie są z nami. Nie ma znaczenia gdzie i kiedy. Myślę, że wiedzą, że są dla nas bardzo ważni i ich potrzebujemy. Są niesamowici i bardzo nam pomagają. Wiemy, że to bardzo ważne dla nich i oczywiście dla nas. Chcemy dać im radość i miejmy nadzieję, że wygramy.

Wypożyczony z Fiorentiny Amrabat wrócił też pamięcią do grudniowego spotkania z Liverpoolem na Anfield, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

– To było bardzo przyjemne doświadczenie. To jasne, że Liverpool jest bardzo silny. Grali bardzo dobrze w tym sezonie. Nasz mecz na Anfield był bardzo trudny. Zagraliśmy i skończyło się bezbramkowo. Myślę, że to bardzo ważny punkt. Teraz gramy jednak u siebie. Mamy dla nich wiele respektu. Oczywiście chcemy wygrać. Jak dla mnie będzie to dobre starcie. Stadion będzie pełny, co bardzo nam pomoże.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze