Bruno Fernandes
twitter/manutd

Bruno Fernandes po wygranej z Liverpoolem: bramki umożliwią nam osiągnięcie naszych celów

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Kapitan Manchesteru United Bruno Fernandes udzielił wywiadu po wygranych derbach z Liverpoolem. Jego zespół po dogrywce ograł 4:3 historycznych rywali i awansował do półfinału FA Cup. Portugalczyk wskazał bezpośredni problem jego klubu w poprzednich starciach.

Spotkanie pucharowe pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem dostarczyło wielu emocji fanom w niedzielne popołudnie. Po wymianie ciosów w regulaminowym czasie gry mieliśmy 2:2 na tablicy wyników. W dogrywce padły jeszcze trzy bramki, a ostatecznie z awansu cieszyli się piłkarze klubu z Old Trafford.

– Mamy bardzo młodą kadrę. Oni potrzebują czasu. Kiedy mają okazję do gry, to muszą pokazać, że mają wystarczająco wiele jakości, by reprezentować Manchester United. Zawsze mamy wiarę, a problemem w ostatnich spotkaniach był brak spójności.

– Daliśmy z siebie wszystko. Zawsze staramy się tyle z siebie dawać, ponieważ w tym klubie panują wysokie standardy. Częścią piłki jest otrzymywanie krytyki. Właśnie dlatego grasz w Manchesterze United.

– Ten sezon nie jest na takim poziomie, na jakim chcieliśmy. Chcemy się poprawić. Zawsze sobie powtarzamy, że to nasze bramki zapewnią nam miejsce w Lidze Mistrzów oraz umożliwią wygranie FA Cup. Możemy to osiągnąć dzięki bramkom. Puchar Anglii jest bardzo ważny dla tego klubu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze