twitter/EmiratesFACup

Antony po wygranej z Liverpoolem: przechodzę ciężki proces i tylko ja wiem, ile to kosztuje

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United wyeliminował po dogrywce Liverpool z Pucharu Anglii. Jednym z bohaterów spotkania okazał się Antony, który wyrównał wynik kilkadziesiąt sekund przed końcem regulaminowego czasu gry. Brazylijczyk udzielił wywiadu po wygranym spotkaniu.

Oskarżenia nadal się ciągną

– Ten gol wywołał wszystkie emocje, nawet te, które wiążą się z moją sytuacją. Jestem 24-letnim chłopakiem i przeszedłem przez te wszystkie problemy dzięki kolegom z drużyny, rodzinie i Bogu.

– Sytuacja nadal jest w rękach prawników i oni to wyjaśnią. Jeśli chodzi o mnie, to mam spokojną i czystą głowę. Znam prawdę i wkrótce wszystko wyjdzie na jaw.

– Ciężko pracowałem, naprawdę wyróżniałem się na treningach. Jest to efekt mojej pracy.

Przyjaźń z Diogo Dalotem

– Diogo Dalot jest kolegą, z którym często rozmawiam. On jest kimś więcej niż przyjacielem dla mnie. Chłopak pomagał mi każdego dnia tutaj. Zawsze sobie powtarzamy, że cierpliwy facet jest nie do zatrzymania.

– Jestem bardzo wdzięczny za jego rady. Nie grałem przez wiele spotkań lub otrzymywałem końcówki starć, lecz ja nadal pracowałem, a obok mnie zawsze był Dalot. To on zawsze powtarzał mi: walcz dalej, dobrze robisz. Pewnie rzeczy będą się przytrafiać, to wszystko jest procesem.

– Tylko ja wiem, jak bolesny dla mnie był to proces.

Gra na lewej obronie

– Poświęcenie. Kiedy trener powiedział nam o tym, to czuliśmy się nieco dziwnie. Poświęcenie dla grupy i zespołu nie jest dla mnie problemem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze