twitter/manutd

Erik ten Hag: coraz lepiej radzimy sobie z kontuzjami

Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Szkoleniowiec Manchesteru United – Erik ten Hag w wywiadzie dla klubowych mediów stwierdził, że jego drużyna jest w stanie poradzić sobie z kontuzjami, jakie ich trapią.

– Jak spojrzysz na ten sezon z szerszej perspektywy, to zauważysz ile mieliśmy problemów. Musimy się dostosować do tego, że zawodnicy wypadają, jak chociażby wczoraj Jonny Evans, który w ostatnich minutach treningu doznał urazu. Później musimy odpowiednio zarządzić zawodnikiem, który nie grał cztery, pięć tygodni i odbywa tylko jedną lub dwie jednostki treningowe. Takim zawodnikiem jest Aaron Wan-Bissaka, który wczoraj [przeciwko Liverpoolowi] zagrał dobrze, także zespół przyzwyczaił się do zmian.

– Lepiej radzimy sobie z takimi sytuacjami, jesienią było dużej ciężej zaadoptować się do tego, gdy w drużynie cały czas były kontuzje. Ale teraz radzimy sobie z tym, w styczniu, lutym, marcu nadal trapią nas kontuzję, ale potrafimy sobie z tym poradzić.

Po przerwie reprezentacyjnej ”Czerwone Diabły” pojadą do Londynu na mecz przeciwko Brentford, w ramach 30. kolejki Premier League. Sytuacja kadrowa wydaje się coraz lepiej rokować. Mason Mount, Harry Maguire, Aaron Wan-Bissaka oraz Rasmus Hojlund powrócili już po urazach. Natomiast na liście kontuzjowanych pojawili się Casemiro oraz Jonny Evans.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze