Ivan Toney Brentford

Fabrizio Romano: Manchester United na pewno podpisze kontakt z nowym napastnikiem w lato

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano został zaproszony na rozmowę do kanału internetowego JD Football, gdzie rozmawiał o wielu tematach, w tym kilku związanych z Manchesterem United i jego sytuacją na rynku transferowym. Jednym z nich był temat napastnika, o którego został zapytany Romano – włoski dziennikarz jest przekonany, że „Czerwone Diabły” podpiszą kontrakt z nowym napastnikiem w letnim oknie transferowym.

– Manchester United zakończył mecz z Liverpoolem z Marcusem Rashfordem grającym na pozycji napastnika. Czy jest to pozycja, na którą patrzy klub? Chcą oni zakontraktować nową „dziewiątkę”? Rashford nie jest bowiem tradycyjnym napastnikiem – został zapytany dziennikarz.

– Romano: Manchester United na pewno będzie miał nowego napastnika, można to powiedzieć. Wciąż myślą jednak nad tym, jaki typ napastnika jest im bardziej potrzebny: czy wolą pójść po kogoś młlodego z dużym potencjałem, czy może jednak wolą piłkarza  doświadczonego, na przykład można tu wspomnieć o Ivanie Toneyu.

– Romano: Toney powinien być dostępny tego lata i może on znaleźć się na liście Manchesteru United. Wciąż zatem dyskutują wewnętrznie, jakiego napastnika chcieliby do siebie ściągnąć. Na pewno jednak kogoś znajdą, bo muszą zastąpić Anthony’ego Martiala, który opuści klub w lato jako wolny agent.

– Romano: Pomysł zatem jest klarowny. W klubie będzie nowy napastnik, ale są oni zadowoleni z Rasmusa Hojlunda i jego potencjału. Uważają, że Duńczyk będzie zawodnikiem wyjściowej jedenastki, a drugi z napastników będzie z nim rywalizował o tę pozycję.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze