manutd.com

Edynburg kolejnym przystankiem okresu przygotowawczego. Man Utd zmierzy się z Rangers

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United po raz kolejny zawita do stolicy Szkocji w ramach okresu przygotowawczego. W porównaniu z zeszłoroczną wizytą nie zmierzą się oni z zespołem z czołowych lig i zagrają oni z lokalnym klubem, gdyż ich rywalami będą znani Rangers.

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbyło się jeszcze w 2010 roku, kiedy to zmierzyły się one w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zwycięski był wtedy Manchester United, który ograł swoich rywali 1:0. Pod koniec spotkania zwycięskiego gola dla swojego zespołu zdobył Wayne Rooney.

Wspomniano wcześniej, że w 2023 roku Manchester United odwiedził stolicę Szkocji. Wizyta również była w ramach okresu przygotowawczego do sezonu, a ich rywalami był francuski Lyon. Podopieczni Ten Haga wygrali tego dnia 1:0, a spotkanie z trybun oglądało aż 50 tys. fanów.

Mecz odbędzie się 20 lipca w niedzielę o godzinie 17:00 czasu polskiego. Będzie to ostatnie starcie Manchesteru United przed wyjazdem na tournée po Stanach Zjednoczonych. Kilka dni później „Czerwone Diabły” wyjadą do Los Angeles.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze