twitter/ManUtd

„The Times”: Luke Shaw przechodzi rehabilitację na zgrupowaniu „Synów Albionu”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Luke Shaw obecnie nie przebywa w klubie i wraca do zdrowia w innym środowisku. Według „The Times” lewy defensor „Czerwonych Diabłów” pomimo kontuzji pojechał na zgrupowanie Anglii i pod okiem sztabu medycznego reprezentacji przechodzi rehabilitację.

Fani Manchester United nie mogli się zbytnio nacieszyć występami Luke’a Shawa w 2024 roku. Po kilkutygodniowej przerwie w grudniu i styczniu rozegrał on kilka spotkań i ponownie nabawił się urazu. Jednakże doniesienia mediów sugerują, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na jego powrót.

Te same źródła twierdzą, że realnym terminem jest końcówka sezonu, lecz prawdopodobnie będzie on oszczędzany. Powodem tej decyzji mają być nadchodzące Mistrzostwa Europy. Shaw miałby być przede wszystkim przygotowywany, by wrócić na wspomnianą imprezę, a nie ostatnie spotkania sezonu w klubie.

Henry Winter z „The Times”, który był obecny na dzisiejszej sesji treningowej „Synów Albionu” donosi, że był tam też wspomniany wyżej piłkarz Manchesteru United Luke Shaw. Pod okiem sztabu medycznego reprezentacji Anglii przechodzić ma rehabilitację.

W ramach przypomnienia Anglicy zmierzą się na trwającym zgrupowaniu towarzysko z Brazylią oraz Belgią. Przerwa w rozgrywkach klubowych dla Manchesteru United zakończy się 30 marca, kiedy to rozegrane zostanie starcie z Brentford w ramach angielskiej ekstraklasy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze