Bruno Fernandes
twitter/manutd

Bruno Fernandes: nie chcemy ukrywać, że w tym sezonie nie spełniliśmy oczekiwań

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes rozmawiał z portugalskimi dziennikarzami po meczu wygranym 5-2 ze Szwecją, w którym kapitan Manchesteru United strzelił gola i zaliczył asystę. 29-latek mówił o tym, że chciałby pomóc „Czerwonym Diabłom” walczyć o tytuł mistrzowskie Premier League i inne ważne trofea.

– Zawsze mówiłem klubowi, że nie chciałbym obietnic od nich, że będziemy mistrzami. Kiedy idę do jakiegoś klubu, to nie spodziewam się obietnic, których nie mogliby spełnić. Zawsze jednak chcę, by klub rywalizował. W tym roku tak nie było i nie musimy tego ukrywać. Ten sezon był dla nas poniżej oczekiwań. Klub nie jest przyzwyczajony do bycia w takiej pozycji. Chcę rywalizować. Chcę wygrywać.

– Manchester City, Liverpool i Arsenal są nad wszystkimi. Po ostatnim sezonie, który był dla nas dobry jak na oczekiwania wobec nas i oczekiwania nas samych, bo wiedziałem, że nie będziemy na tym samym poziomie co Liverpool i Manchester City. Wiedziałem jednak także, że możemy być bliżej nich i tak było w zeszłej kampanii. Osiągnęliśmy dwa finały – jeden wygraliśmy, drugi przegraliśmy. Byliśmy także w ćwierćfinale Ligi Europy.

– W tym sezonie jednak nie było tego kontynuacji, która powinna u nas być. Rywalizowalibyśmy o wyższe cele, wyższe miejsca w tabeli Premier League, ale tak się nie stało.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze