twitter/England

Gareth Southgate: Erik ten Hag nadal jest menedżerem. Byłoby to brakiem szacunku

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Selekcjoner „Synów Albionu” wypowiedział się w sprawie ostatnich plotek łączących jego osobę z posadą w Manchesterze United. Gareth Southgate podkreślił, że nadal jest trenerem reprezentacji Anglii i skupia się na obecnych celach w tym zespole.

Od kilku tygodni w mediach zrobiło się głośno o kandydaturze Southgate’a w kwestii zastąpienia Erika ten Haga w Manchesterze United. Regularnie balonik w tej sprawie pompują brytyjskie media, które w ten sposób wskazują, kto jest ich faworytem w tej sytuacji.

Nic dziwnego, że coraz popularniejsze plotki w końcu musiały zostać skonfrontowane z bohaterem tej historii. Gareth Southgate w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że angielski zespół nadal ma menedżera, więc nie będzie wchodzić w dyskusje. Dodał on, że skupia się obecnie na nadchodzącym EURO.

– Plotki o Manchesterze United? Nadal mają menedżera, więc skomentowanie tego byłoby niesamowitym brakiem szacunku z mojej strony.

– Jestem selekcjonerem reprezentacji Anglii. Mam już jedną pracę i staram się o jak najlepszy wynik na Mistrzostwach Europy.

– Nie muszę nic więcej mówić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze