manutd.com

„The Sun”: Brandon Williams obecny w sądzie ws. wypadku samochodowego

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brandon Williams był obecny na swojej rozprawie sądowej, donosi „The Sun”. Związana jest ona z wypadkiem samochodowym, który Williams spowodował w przeszłości pod wpływem pewnych substancji. Od początku roku pozostaje on „kontuzjowany”.

W ramach wypożyczenia do Ipswich Town po raz ostatni Williamsa widzieliśmy na boisku 29 grudnia 2023 roku. Po tym spotkaniu miał on nabawić się kontuzji nogi. Następnie miał on zostać odesłany do klubu macierzystego, by przejść rehabilitację, lecz od tego momentu zniknął z przestrzeni publicznej. W okolicach lutego szkoleniowiec Ipswich Town potwierdził, że Anglik nadal leczy uraz, lecz nie wie, kiedy wróci.

„The Sun” informuje, że Williams był obecny na ostatniej rozprawie sądowej w swojej sprawie. Tyczyła się ona incydentu drogowego, do którego doprowadził on pod wpływem „wdychanego gazu rozweselającego”. Rozprawa została przez sędziego odroczona do 19 kwietnia 2024.

Warto wspomnieć, że w 2023 roku substancję tą zakwalifikowano jako substancję nielegalną i jest ona penalizowana w ramach prawa. W lutym 2024 „The Sun” donosiło także o piłkarzu klubu Premier League, który miał trafić na odwyk w tej sprawie. Dodano wtedy, że w 2023 roku w bagażniku jego auta znaleziono pokaźne ilości karnistów po tej substancji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze