twitter/EmiratesFACup

Antony o Diogo Dalocie: to dla mnie ktoś więcej niż przyjaciel. Jestem bardzo wdzięczny za jego wsparcie

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Antony w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej Manchesteru United docenił wsparcie, które otrzymał od Diogo Dalota w ostatnich tygodniach, które były dla niego trudnym okresem. Brazylijczyk cierpliwie czekał na swoją szansę, którą otrzymał tydzień temu w meczu z Liverpoolem. 24-latek wykorzystał ją, strzelając gola wyrównującego pod koniec regulaminowego czasu gry.

– Jestem bardzo wdzięczny Bogu i przyjacielowi, z którym rozmawiam bardzo często. Diogo Dalot to w zasadzie ktoś więcej niż mój przyjaciel, on pomaga mi codziennie w tym klubie. Mamy powiedzenie, które zawsze mówimy sobie nawzajem: cierpliwy gość jest nie do pokonania. Zawsze o tym rozmawiamy. Jestem zatem wdzięczny za jego rady, wspólne momenty. Bardzo mi pomógł.

– Przed spotkaniem z Liverpoolem powiedziałem Diogo, że czuję się jakoś inaczej, że nadchodzi coś dobrego. Powiedziałem mu, że strzelę dzisiaj gola, więc jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Jest moim najlepszym przyjacielem w klubie. To ktoś, z kim zawsze rozmawiamy, zawsze mi doradza, a jego mentalność jest niesamowita.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze