twitter/ManUtd

Ogłoszono nową datę spotkania Man Utd z Sheffield United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ogłosił, że spotkanie ligowe z Sheffield United ma już nową datę. Starcie zostanie rozegrane na Old Trafford w środę 24 kwietnia o 21:00. Równocześnie poznaliśmy oficjalną rozpiskę spotkań „Czerwonych Diabłów” na cały kwiecień.

Starcie z „The Blades” pierwotnie miało zostać rozegrane w minionym tygodniu, lecz zostało przeniesione na inny termin ze względu na spotkanie pucharowe Manchesteru United z Liverpoolem. Podopieczni Erika ten Haga ograli po dogrywce „The Reds” i zagrają w półfinale FA Cup.

Mecz zostanie rozegrany 24 kwietnia w środę na Old Trafford. Odbędzie się on kilka dni po wspomnianym półfinale z Coventry City. Natomiast w weekend po pojedynku z „The Blades” Manchester United zagra kolejny mecz na Old Trafford, lecz tym razem rywalami będą piłkarze Burnley.

Na moment pisania tekstu trwa jeszcze przerwa w rozgrywkach klubowych ze względu na zgrupowania kadr narodowych. Pierwszy mecz po przerwie podopieczni Ten Haga rozegrają w sobotę 30 marca z Brentford. Będzie to spotkanie na wyjeździe.

Spotkania „Czerwonych Diabłów” – koniec marca i cały kwiecień:

Sobota 30 marca – Brentford (wyjazd) 21:00
Czwartek 4 kwietnia  – Chelsea (wyjazd) 21:15
Niedziela 7 kwietnia  – Liverpool (Old Trafford) 16:30
Sobota 13 kwietnia  – Bournemouth (wyjazd) 18:30
Niedziela 21 kwietnia  – Coventry (Wembley) 16:30
Środa 24 kwietnia  – Sheffield United (Old Trafford) 21:00
Sobota 27 kwietnia  – Burnley (Old Trafford) 16:00

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze